On-line smlouvy, uzavírání smluv, inzerce půjček
smlouvy    <<   >>    KONTAKTY

právní služby

AK AK Mgr. Pavly Kosové je Vám k dispozici při vymáhání plnění ze smluv a dalších dokumentů, které byly vytvořeny v aplikaci On-line smlouvy.

VÍCE >>    

půjčky online

Připravili jsme nový server půjčky on-line, který nabídne přiležitost inzerovat zápůjčky peněz a uzavírat o nich smlouvy prostřednictvím internetové aplikace.

on-line smlouvy od nás pro Vás | on-line půjčky od Vás pro Vás - OBCHODNÍ PODMÍNKY

Správa pohledávek

Správa pohledávek znamená komplexní řešení problémů s dlužníky. Jedná se vlastně o právní zastupování věřitele ve více případech vymáhání dluhů. Naše advokátní kancelář provádí správu pohledávek pro různé klienty.

Správu pohledávek výrazně ulehčuje používání aplikace smlouvy-onlie a uzavírání smluv v dlužníky pomocí této aplikace. Smlouvy jsou zde totiž uzavřeny jednoznačně a odpadají problémy ohledně výkladu smlouvy.

Správa pohledávek probíhá podle individuální domluvy s klientem, kdy klient podá advokátní kanceláři zprávu o tom, že jí dlužník dluží nějaké peníze, předá jí přílišnou smlouvu, ze které vyplývá povinnost dlužníka zaplatit určitou částku a advokátní kancelář pak vymáhá dlužné částky po dlužníkovi.

Pokud něčemu nerozumíte, nebojte se zeptat. Naše služby přizpůsobíme Vašim potřebám.

Vzory
smluv: