On-line smlouvy, uzavírání smluv, inzerce půjček
smlouvy    <<   >>    KONTAKTY

právní služby

AK AK Mgr. Pavly Kosové je Vám k dispozici při vymáhání plnění ze smluv a dalších dokumentů, které byly vytvořeny v aplikaci On-line smlouvy.

VÍCE >>    

půjčky online

Připravili jsme nový server půjčky on-line, který nabídne přiležitost inzerovat zápůjčky peněz a uzavírat o nich smlouvy prostřednictvím internetové aplikace.

on-line smlouvy od nás pro Vás | on-line půjčky od Vás pro Vás - OBCHODNÍ PODMÍNKY

Kontakty:

 


Mgr. Pavla Kosová., advokátka
Bráfova tř. 52, 674 01 Třebíč
tel/fax: 568 844 062
mobil: 606 585 320
email: info@pravnipraxe.eu

Pokud se zajímáte o právní pomoc s vymáháním dluhu na základě smlouvy, kteoru jste si prostřednictvím těchto stránek vytvořili, doporučujeme Vaší pozornosti stránky naší advokátní kancleáře, které jsou k dispozici na adrese www.pravnipraxe.com.


Pokud se zajímáte o to, zda Vám někdo, kdo nabízí půjčky prostřednictvím aplikace půjčky-on-line, půjčku opravdu dá, pak Vám nemůžeme pomoci. Naše advokátní kancelář pouze spolupracovala při vývoji této aplikace. Nemá žádný vliv na to, kdo prostřednictvím ní nabízí půjčky a ani nemá na tyto osoby kontakt. Na dotazy ohledně toho, kdy dostanete půjčku a jak se má postupovat při získání půjčky prostřednictvím uvedené aplikace nebudeme proto reagovat. Vše je popsáno v obchodních podmínkách, které jsou k dispozici zde), a které si dobře přečtěte. Pokud jim nerozumíte, bude vhodnější, když pro získání půjčky využijete jiné nabídky, než ty které jsou nabízeny prostřednictvím této aplikace.


Pokud máte problém s tím, že Vám nejde vygenerovaná smlouva vytisknout, tak v tom Vám bohužel nepomůžeme, chyba je zřejmě v nastavení Vašeho prohlížeče. Nejvhodnější postup je zkopírovat vygenerovaný text do schránky (klávesovou zkratkou CTRL C) a následně ho vložit do nějakého textového editoru (klávesovou zkartkou CTRL V), ze kterého Vám to půjde vytisknout.

Vzory
smluv: